left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

Concursul foto, cu tema "Vara 2004 ... clipe"

Concursuri organizate de AiudOnline sau la care a participat AiudOnline in decursul anilor

Concursul foto, cu tema "Vara 2004 ... clipe"

Mesajde robilix » Dum Iul 18, 2004 9:35 pm

Concurs foto cu tema "Vara 2004 ... clipe"!

AiudOnline.ro organizeaza un concurs foto.

Sunt invitati sa participe persoane din intreaga lume, cu imagini din vacanta de vara, concediul 2004.

Vor fi premiatie cele mai interesante fotografii.

Tehnica de realizare: foto.

Dimensiunile lucrarilor:
- minim 800x600 pixels, in format JPG

Fotografiile se pot trimite completand formularul de inscriere de la adresa www.aiudonline.ro/concursuri/fotovara2004

*. se pot trimite mai multe lucrari, maxim 5 din partea unei persoane. Fiecare fotografie trebuie sa aiba si o scurta descriere.

Ultima data de trimitere a lucrarilor este 20 septembrie 2004.

Fotografiile vor intra in patrimoniul AiudOnline.ro si vor fi postate pe pagina AiudOnline.

Dupa terminarea concursului, in functie de lucrarile adunate se vor alege castigatori care vor primii cate o placheta si o diploma AiudOnline, oferite de Robilix;Com

(pentru a putea primii placheta si diploma in cazul in care fotografia ta este castigatoare este important sa completezi in formularul de inscriere o adresa postala corecta. Datele tale de contact sunt confidentiale si nu vor fi publicate de AiudOnline)
Designers are meant to be loved, not to be understood.
- Fabien Barral -
robilix
Administrator AiudOnline
Administrator AiudOnline

Mesajde arty fact » Joi Aug 12, 2004 10:40 am

Am vazut fotografiile. Bucurestiul afiseaza multa culoare si nu numai; daca ar fi sa aleg o imagine care reflecta atat vara cat si anii 2004 ar fi acea "Suprapopulare", cu melcii catzarati pe acelasi fir de iarba. Este grozava acea fotografie!!! :aplauze:
arty fact
Membru Expert
Membru Expert

erhiva concursuri...

Mesajde arina » Vin Iul 27, 2007 11:52 pm

nu aveam somn...si am intrat pe aiudonline...ca in orasul aiud sunt....si am descoperit concursul...is super tari pozele... :wink: iar tema data e potrivita spun eu... :wink: d c imi pare rau ca eu nu am stiut in 2004 de el...in 2004 mai mult eram prin cj...decat in aiud...d efapt nu ma mir...am si eu o intrebare....anul acesta nu se mai face?...mi-ar fi placut sa-mi postezi si eu niste pic....inca si din vara asta...
p.s.nu se mai face concurs cu acesta tema ...Clipe de vacanta...2007...
ARINA
arina
Membru Junior
Membru Junior

Înapoi la Arhiva concursuri